Перша нова зупинка в 2017р.

Під час засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 24 січня, прийнято рішення про виконання інвестиційних зобов’язань, яким у рамках виконання інвестиційної пропозиції ПП «Автоимидж» надано дозвіл на розміщення та обладнання зупинки громадського транспорту: «Площа Соборна» (у напрямку станції Роток) . Зупинка громадського транспорту матиме три світлові двосторонні рекламні щити типу «лайт-бокс», розміром 1,8 м х 1,2 м, загальною рекламною площею 12,96 кв. м.

«В минулому році ПП «Автоимидж» виграло конкурс   щодо відбору суб’єкта господарювання-виконавця послуг з впровадження  єдиної міської системи диспетчеризації. Умовами конкурсу передбачалося, що всі бажаючі суб’єкти підприємницької діяльності можуть надати свої пропозиції щодо інвестиційної складової в розвиток транспортної інфраструктури Білої Церкви. Ці пропозиції враховувалися при підведенні підсумків конкурсу.

Так, ПП «Автоимидж» надало інвестиційні зобов’язання, якими було передбачено облаштування двох зупинок громадського транспорту, а також поетапне встановлення електронних табло, які сповіщатимуть час прибуття транспортних засобів на зупинки. Дане рішення має на меті надати відповідний дозвіл на розміщення однієї із зупинок».

Перша нова зупинка в 2017р.

Опубліковано: 25 січня 2017 року