Нові призначення на вакантні посади

30 січня відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакантних посад: заступника начальника управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради; завідувача сектору вищої освіти і науки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради; начальника відділу землеустрою та земельного кадастру управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради; головного спеціаліса - адміністратора комп'ютерних систем  відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради; начальника відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради; начальника управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради; адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради (дві посади).

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  19 січня 2017р. На іспит було зареєстровано  одинадцять претендентів.

Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а токож профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

За результатами письмого іспиту до співбесід було допущено десять осіб.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії №01/17 від 01.02.2017р. міському голові рекомендовано призначити на вакантні посади після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування:

1. Борзак Олесю Василівну - на посаду заступника начальника управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

2. Ткаченко Юлію Віталіївну - на посаду завідувача сектору вищої освіти і науки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ;

3. Камінецького Віталія Леонідовича  - на посаду начальника відділу землеустрою та земельного кадастру управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

4. Максименка Максима Анатолійовича – на посаду головного спеціаліста-адміністратора комп’ютерних систем відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

5. Зборівську Людмилу Володимирівну - на посаду начальника відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

6. Гребенюка Руслана Івановича -  на посаду начальника управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради;

7. Шкуренко Наталію Валеріївну - на посаду адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

8. Купрука Олександра Слов’яновича – на посаду адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради.

Ознайомитися із біографічними довідками кандидатів можна на  офіційному веб-сайті міської ради.  Задля прозорого та відкритого проведення конкурсів також відбуваються онлайн трансляції іспитів та співбесід.

Опубліковано: 03 лютого 2017 року