Нарада з екологічним активом міста

08 червня в м.Біла Церква відбулася нарада з екологічним активом міста, присвячена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.

В ході наради від імені міського голови В.Савчука присутніх із святом привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка відмітила вагомий внесок членів екологічного активу міста в охорону навколишнього природного середовища, водних об’єктів Білої Церкви, наголосила на необхідності ще більшого приділенню уваги даному питанню та за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий вклад в поліпшення екологічного стану міста, організацію і проведення природоохоронних заходів та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища вручила ряду активістів грамоти і подяки міської ради та її виконавчого комітету.

Представників екологічного активу міста також привітали депутат міської ради (фракція Партії регіонів), голова постійної депутатської комісії з питань екологічної політики В.Рабенок, начальник відділу охорони навколишнього природного середовища міської ради Т.Гапонова.

В заході взяли участь депутат міської ради Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода»), представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 08 червня 2012 року