Зустріч міського голови з представниками міських громадських організацій

11 червня міський голова Білої Церкви В.Савчук зустрівся з представниками міських громадських організацій, які опікуються проблемами громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук поінформував присутніх про стан фінансування компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зупинився на напрямках роботи виконавчого комітету по вирішенню питання щодо погашення заборгованості з деяких виплат, зазначив, що дана проблема пов’язана з постановою міського відділу державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції про арешт рахунку управління соціального захисту населення міської ради.

Міський голова зупинився на питанні забезпечення громадян ,які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС безкоштовними путівками на оздоровлення , ознайомив присутніх з умовами встановлення тюнерів деяким категоріям малозахищених білоцерківців.

У зустрічі взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту міської ради Г.Мельніченко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 12 червня 2012 року