Над благоустроєм Білої Церкви працюватимемо комплексно

На засіданні сесії міської ради було затверджено Програму розвитку комплексного благоустрою міста Біла Церква на 2017 – 2021 роки.

Дана Програма була розроблена та затверджена з  метою збереження та розвитку території міста, забезпечення його мешканців комфортними умовами проживання, а саме об’єктами спортивного, культурного та побутового обслуговування, організацією систем інженерної та транспортної інфраструктури, озелененням територій, охороною навколишнього середовища, збереження культурної спадщини, і як наслідок - підвищення соціально-економічного розвитку та поліпшення інвестиційного клімату міста Біла Церква.

Основною ідеєю Програми, має стати комплексний благоустрій міста, який забезпечить виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» щодо приведення на визначеній території населеного пункту (мікрорайон, квартал, парк, бульвар, вулиця, провулок, узвіз тощо) комплексу робіт з улаштування (відновлення) покриття доріг і тротуарів, обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами, встановлення малих архітектурних форм, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного і санітарного стану території, покращання її естетичного вигляду.

Метою створення даної Програми є створення міського середовища, яке б враховувало індивідуальність стилю, ресурсозабезпеченість, варіантність проектування, планування і фінансування проектних та будівельно-ремонтних робіт з благоустрою.

Основними завданнями документу є визначення пріоритетних об’єктів для  розвитку комплексного благоустрою, розроблення схем комплексного благоустрою визначених об’єктів (відповідно до затвердженого Порядку здійснення суб’єктами господарювання благоустрою території міста Біла Церква)  з подальшим фінансуванням робіт по втіленню рішень обумовлених даними схемами.

Результатом Програми є конкретний план дій, який підвищить рівень управління плануванням, проектуванням та виконанням заходів з підвищення художньо-естетичної якості міського середовища та надання йому особливих стильових рис.

Дана Програма створена на виконання заходів поставлених «Стратегією розвитку міста Біла Церква на період до 2025 р.»  затвердженої рішенням 8-ої сесії Білоцерківської міської ради 24 березня 2016 року № 123-08-VII (операційна ціль 4.9.1:Покращення інфраструктури міста, операційна ціль 4.11.2:Покращення безпеки на дорогах, стратегічна ціль 4: Підвищення якості життя в місті)

Детальніше із Програмою можна буде  ознайомитися  на  офіційному сайті міської ради.

Опубліковано: 23 березня 2017 року