Муніципальний університет має в цьому році своїх нових випускників

07 грудня у Білій Церкві  відбувся останній модуль навчальної програми Муніципального університету «Ефективне управління в сучасних умовах» для керівників структурних підрозділів міської ради.

Програма навчання «Ефективне управління в сучасних умовах» для посадових осіб виконавчих органів Білоцерківської міської ради складалася з 8 модулів на такі теми: 1. Особиста ефективність: основні складові нашої ефективності, реакція на зміни та життєвий вибір; 2. Особиста ефективність: основні правила ефективного планування та управління часом, пріоритетність; 3. Стратегічне управління: основні програми сталого розвитку.  Приклади  світового досвіду сталого розвитку; 4. Маркетинг міст; 5. Ефективні комунікації; 6. Робота в команді; 7. Клієнтоорієнтація; 8. Стрес-менеджмент. Дані теми надають можливість альтернативної освіти та допомагають покращити навики управління для ефективної роботи. Навчання відбувалося у різноманітних форматах: семінари, воркшопи, майстер-класи, практикуми, тематичні зустрічі та ін.

Завершенням навчання став практикум щодо розробки «дорожньої карти»  впровадження Стратегії міста, який провела директор КП БМР «Агенція стратегічного розвитку» Ірина Бистрова. Результатом стали сформовані індивідуально «дорожні карти» структурних підрозділів, які керівники презентували особисто.

Під час урочистої частини керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий та директор КП БМР «Агенція стратегічного розвитку» Ірина Бистрова вручили 18 випускникам сертифікати, що засвідчують їхні знання, які вони набули протягом навчання.

Отже, керівники структурних підрозділів отримали гарні напрацювання, що містять покроковий сценарій для досягнення мети або вирішення проблем для розвитку міста.

Муніципальний університет має в цьому році своїх нових випускників

Опубліковано: 08 грудня 2017 року