Молодіжні ГО прозвітувалися на засіданні міської молодіжної громадсько ради

02 березня, за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, відбулось чергове засідання міської молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківською міської ради.

На засіданні було заслухано звіти молодіжних громадських організацій, які у 2016 році реалізували свої проекти на основі соціального замовлення, за рахунок коштів Білоцерківської міської ради в рамках міського конкурсу програм і проектів дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно сімей, молоді та дітей.

Зі звітами виступили: Климчук К.В, голова Білоцерківського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» (проекти: «Парад вишиванок – 2016. Біла Церква – 25 років Незалежності» та «Постаті і події в топоніміці Білої Церкви»); Юхименко Ю.Г., голова  Білоцерківської міської громадської  організації  «Фонд підтримки молодіжної політики» (проект: «Літній мобільний табір дозвілля «А у нас у дворі»); Гончар А.А., керівник Білоцерківської міської молодіжної громадської організації «Молода Еліта» (проекти: «Білоцерківський міський міжшкільний лазертаг – турнір» та  «Формування патріотизму та гуманізму серед учнівської молоді Білої Церкви через вивчення історії рідного краю під час Другої світової війни та вшанування жертв нацизму») та Пугачов О.В., керівник громадської організації «Молодіжна Народна Ліга Гумору»  (проект:«Комплексна організація дитячого та молодіжного дозвілля в місті Біла Церква»).

Окрім того, молодіжною громадською радою було затверджено перелік  соціальних проблем (соціального замовлення) на вирішення яких мають бути спрямовані програми (проекти, заходи) міського конкурсу програм і проектів дитячих та молодіжних громадських організацій у 2017 році та розглянуто пропозиції відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради про можливу реорганізацію міської молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради  в молодіжний уряд міста Біла Церква.

В заході взяли участь заступник міського голови Ольга Настіна, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олександр Литвинчук, представники міських молодіжних громадських організацій, міських ЗМІ.

Молодіжні ГО прозвітувалися на засіданні міської молодіжної громадсько ради

Опубліковано: 03 березня 2017 року