Масово-інформаційна робота серед населення міста Біла Церква щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті триває

З метою нагадування населенню про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті фахівці Білоцерківського районного відділу продовжують проводити інформаційну роботу. Так, 9 червня Білоцерківськими рятувальниками було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання з мешканцями мікрорайону Піонерський, міста Біла Церква.

Рятувальники нагадали мешканцям мікрорайону правила пожежної безпеки за якими слід уникати перевантаження електричних мереж у будинках, а також суворо слідкувати за їх робочим станом та негайно звертатись до спеціалістів у разі потреби.

Крім цього, звернули увагу містян на збільшення випадків виявлення застарілих боєприпасів часів Другої світової війни, які знаходять з початком польових робіт. Пояснили про небезпеку, яку приховують такі «небезпечні знахідки». А також, нагадали правила поведінки з ними. Перш за все при виявленні боєприпасу необхідно огородити місце знахідки та терміново зателефонувати за номером телефону «101» або «102».

Фахівці ДСНС  розповсюджували листівки та пам’ятки  з актуальною тематикою відповідно до сезонного періоду.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС
 України у Київськй області