Звернення Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області про дотримання основних вимог безпечної поведінки на воді

Шановні громадяни!

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням дотримуватися основних вимог безпечної поведінки на воді.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: більшість людей гине, купаючись в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше відбуваються при порушенні правил поведінки на воді.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

1. Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

3. Не слід купатися нетверезим.

4. Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

5. Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС
України у Київській області