«Круглий стіл» на тему: «Україна різноманітна - Україна єдина. Спільна пам'ять - спільне майбуття»

05 травня в м.Біла Церква відбувся «круглий стіл» на тему : «Україна різноманітна - Україна єдина. Спільна пам'ять - спільне майбуття», організатором якого був  Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе» та Асамблея національностей України за підтримки організації CIVICUS.

Метою заходу є об'єднання громад національних меншин Білої Церкви навколо спільних моральних цінностей, збереження спільної історичної пам'яті, зміцнення міжнаціональної дружби на принципах толерантності.

В ході заходу  голова правління Всеукраїнського благодійного фонду  «Заради тебе» Ю.Гольденберг  та  учасники «круглого столу»  наголосили,  на необхідності об’єднання  всіх національних меншин, які проживають в  Білій Церкві,  навколо досягнення спільних цілей, пов'язаних з існуванням і подальшим розвитком цілісної багатонаціональної толерантної України,  особливо зараз,  у зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в країні.

Під час засідання присутні висловили свої пропозиції щодо можливого вирішення піднятого питання  та запропонували шляхом здійснення публічних заходів, інформаційних акцій відстоювати інтереси національних меншин, захищати рівність їх громадянських прав, надавати можливість повноцінного і всебічного розвитку громад у державі. Створили координаційну робочу групу з представників громад національних меншин міста з метою взаємодії і організації співпраці для вирішення актуальних проблем.

В заході взяли учать президент Асамблеї національностей України Р.Тагієв, президент Єврейського форуму України А.Монастирський, головний рабин Києва та України общин прогресивного іудаїзму О.Духовний, голова Білоцерківської єврейської релігійної громади «Міцва» О.Подольський, начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники ряду міських громадських організацій, які опікуються національними меншинами Білої Церкви, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 06 травня 2014 року