Зустріч міського голови з представниками міських організацій політичних партій та громадських об'єднань

07 травня міський голова м.Біла Церква В.Савчук зустрівся з представниками ряду міських організацій політичних партій та громадських об'єднань.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук  ознайомив присутніх з планом загальноміських заходів з нагоди 69-ї річниці Великої Вітчизняної війни, зупинився на важливості запобігання виникненню конфліктних ситуацій, розпалюванню ворожнечі за релігійною або національною ознакою . Акцентував увагу на необхідності координації дій міської влади, правоохоронних органів, громадськості міста щодо дотримання чинного законодавства, запобігання проявів дестабілізації в місті. Відмітив важливість забезпечення стабільності та правопорядку в Білій Церкві, незважаючи  на складну суспільно-політичну ситуацію  в деяких регіонах України.

Присутні обговорили питання використання державної та іншої символіки під час святкування Дня Перемоги, прийняли рішення відмовитись від використання політичної символіки.

На заході був присутній заступник міського голови М.Антонюк,журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 07 травня 2014 року