Конкурс читців-декламаторів «Тараса думки будуть жити віки» - 2017

02-03 березня в центральній бібліотеці для дітей відбувся щорічний конкурс читців-декламаторів, знавців творчості Т.Г. Шевченка «Тараса думки будуть жити віки».

Захід відкрила привітальним словом завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко. Вона відзначила значимість Шевченкового слова та його особистості для підростаючого покоління, для нашої держави та для людства взагалі. Пані Олена нагадала учасникам про умови проведення конкурсу читців, критерії оцінювання, регламент виступів.

Конкурсна програма передбачала виконання окремих творів Шевченка, уривків з його поетичних чи прозових творів, композицій за творами письменника.

Звання «Найкращий виконавець творів Т. Г. Шевченко» виборювали 44 читачів бібліотек міста, учнів 1-5 класів, та 41 читачів, учнів 6-9 класів.

Гаряча любов до знедоленого рідного краю звучала у кожному слові, кожному рядку безсмертних творів Кобзаря: «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Над Дніпровою сагою», «Сон»,  «Лілея», «І мертвим, і живим», «Думи мої», «Гайдамаки», «Великий льох», «Розрита могила», «Думка», «Кавказ», «І виріс я на чужині», «Мені однаково», «Сестрі» та інших.

Приємно вразили такі моменти заходу: багато поезій розкривали історичне минуле України,  поезії звучали проникливо, під акомпанемент бандури та інших музичних інструментів. Піднесено звучали й п’єси у виконанні Сергія Яременка, викладача ДМШ №3.

Визначало рівень майстерності виконання поезій та акторського мистецтва конкурсантів журі, до складу якого увійшли: член НСПУ Володимир Дідківський (голова журі), методист науково-методичного центру управління освіти і науки Лілія Бойко, заступник директора з виховної роботи БЗШ №11Тетяна Суконнік, головний бібліотекар відділу методично-бібліографічної роботи КЗ БМР «Білоцерківська міська ЦБС» Олександра Нагорна.

Голова журі подякував усім учасникам цього дійства за активну життєву позицію, за любов до Тарасового слова.

Переможцями у І-й віковій категорії - учні 1-5 класів визнані:

1 місце – Олександр Цуцков, учень 3-А кл. БЗШ №23 (бібліотека-філія №6); Юлія Кирута, учениця 5-А кл. БНВО «Звитяга».

2 місце – Евгеній Гришко, учень 2-Б кл. БГ №1(бібл.- філія №1); Юлія Чихічина, учениця 5-В кл. БЗШ №5(бібл.- філія №10); Олександра Бутько, учениця 4-Б кл. БГ №1(ЦГДЮ «Соняшник»); Аріна Кириченко, учениця 4-Б кл. БЗШ №5 (бібл.- філія №10).

3 місце – Назар Шевченко, учень 1-А кл. БЗШ №22 (бібл.- філія №9);  Вікторія Біленко, учениця 4-А кл. БЗШ №7; Вероніка Теслюк, учениця 4-Г кл. БЗШ №6; Даниїл Гончаренко, учень 4-Б кл. БЗШ №23 (бібл.- філія №6).

Лідерами у ІІ-й віковій категорії – учні 5-9 класів визнані:

Гран-прі Анна Агалієва, учениця 8 кл. БСШ №16(бібл.- філія №9).

1 місце – Аліна Королевич, учениця 5 кл. БГ №1 (ЦТДБ «Соняшник»); Борис Лотоцький, учень 8 кл. БГ №1;

2 місце – Анастасія Гальченко, учениця 6 кл. БСШ №16 (бібл.- філія №9); Влада Оводенко, учениця 7 кл. БЗШ №5 (бібл.- філія №10); Лідія Бова, учениця 6 кл. БСШ №9; Анна Калько, учениця 8 кл. БЗШ №11 (ЦДБ);

3 місце – Аріна Зварунчик, учениця 5-В кл. БЗШ №5, (бібл.- філія №10); Катерина Кожанова, учениця 6 кл. БНВО «Звитяга»; Дмитро Чичук, учень 7 кл. БЗШ №13 (бібл.-філія №4); Анастасія Сокол, учениця 8 кл. БГ №1(бібл.-філія №3); Анна Хоменко, учениця 9 кл. БЗШ №6.

Переможці нагороджені дипломами КЗ БМР «Білоцерківська міська ЦБС» та подарунками від депутатів Білоцерківської міської ради Юрія Баласа, Ігоря Гейла, голови громадської організації «Дієва молодь» Сергія Істоміна та голови міського осередку міжнародної організації «Жіноча громада» Надії Гаврилової.

Опубліковано: 06 березня 2017 року