ХІХ чемпіонат України з велоспорту серед ветеранів

09 червня в м. Біла Церква відбулося відкриття ХІХ чемпіонату України з велоспорту серед ветеранів.

Змагання відбуватимуться на території м. Біла Церква та Білоцерківського району протягом 09-12 червня.

В чемпіонаті  візьмуть участь майже 100 учасників із 21 регіону України,  в тому числі із Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим. Серед учасників: 52 майстри спорту та 3 майстри спорту міжнародного класу - Титаренко Владислав (м. Харків), Іщенко Григорій (Біла Церква ), Ковальчук Станіслав (м. Львів) , а також призери та переможці чемпіонатів Європи та Світу.

Категорію 75 років та старші представлятимуть - Ігнатов Євген (80 років, м.Северодонецьк ), Боднаренко Михайло (75 років, м. Львів), Курафеев Микола (75 років, м. Біла Церква).

В урочистому відкритті змагань взяв участь секретар міської ради  Смуток Борис, який наголосив на важливості розвитку велосипедного спорту, залучення молоді до здорового способу життя та побажав перемоги найсильнішому.

Організаторами  змагань виступити  Міністерство молоді та спорту України, Національний олімпійський комітет України, Асоціація ветеранів спорту України, Федерація велосипедного спорту України, Білоцерківська міська рада.

Опубліковано: 10 червня 2016 року