ХIII-ий розіграш Кубка міського голови серед команд КВН міста

11 квітня в м.Біла Церква відбувся XІІІ розіграш Кубка міського голови серед команд КВН міста, організатором якого є відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради. Тема розіграшу: « З весною в душі, з любов’ю в серці…»

Перед початком гри, з вітальним словом виступив міський голова Геннадій Дикий, який побажав командам перемоги, гарного настрою та  відпочинку. Міський голова також  відмітив, що  місто Біла Церква пишається талановитою та обдарованою молоддю, яку він   завжди готовий підтримати.

За Кубок міського голови 2017 року боролися наступні команди:

- «Чорнозем у шоколаді» Білоцерківського національного аграрного університету;

- «Титанік» Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету;

- «Робота над помилками » КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»;

- «Збірна веселих професій» Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Університет «Україна»;

- «Вникай» Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту;

- «КГ ТАСО» - ініціативна група молоді «ТАСО»;

Дві команди приймали участь поза конкурсом:

- «Апасний Ліван» ГО «Молодіжна Народна Ліга Гумору»;

- «Світанок Надросся» ГО «Молодіжна Народна Ліга Гумору».

Оцінювало виступ команд компетентне незалежне журі, до складу якого увійшли: директор комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міськреклама», капітан першої міської незалежної команди «Зовнішній фактор» 2000-2002р. – Дмитро Козачук; головний режисер Палацу культури "РОСАВА" – Леонора Гріко;  режисер Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського- В’ячеслав Стасенко ; директор     Арт-клубу «Культ»    – В’ячеслав Мойса та член міської студентської ради, головний спеціаліст відділу  у  справах сім’ї та молоді - Марина Синиця.

За результатами розіграшу переможцем Кубка міського голови серед команд КВН міста  2017 року стала команда  «Збірна веселих професій» Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Університет «Україна».  Друге місце посіла команда  «Чорнозем у шоколаді» Білоцерківського національного аграрного університету

За дорученням міського голови Геннадія Дикого, його заступник Ольга Настіна привітала переможців  розіграшу, вручила Кубок міського голови 2017 року, дипломи та  солодощі.

Вітаємо переможців XІІІ розіграшу Кубка міського голови серед команд КВН міста, бажаємо командам творчого натхнення ідякуємо всім командам за гарний настрій. Всі команди-учасники отримали дипломи міського голови, грошову премію та ін.

Відбувся розіграш Кубку міського голови серед команд КВН міста

Опубліковано: 12 квітня 2017 року