Головна новорічна ялинка Білої Церкви запалила свої вогники!

22 грудня у Білій Церкві відбулася яскрава та феєрична святкова подія – відкриття Головної ялинки міста. У Парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка, де розміщена новорічна красуня, відбулася концертна програма за участю молодих талантів Білої Церкви, які подарували присутнім новорічні пісні.

З вітальним словом звернувся міський голова Геннадій Дикий, який привітав білоцерківців із новорічними святами:

«Бажаю кожній родині без винятку злагоди, добробуту, міцного здоров’я, провести ці свята якомога найкраще. Також бажаю, аби ви в ці святкові дні відвідали своїх рідних та близьких, адже в новорічні свята вся родина збирається разом, а Україна – це родина. Дай нам Бог мирного неба, достатку, всього того, чого ми можемо собі побажати! Нехай всі мрії здійснюються!»

Свої щирі вітання присутнім адресував і народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який побажав усім щастя, успіху, розвитку, миру та аби наступний 2019 рік був кращим, аніж рік, що минає.

Після традиційних слів «Один, два три – ялиночко, світи!» головна новорічна красуня міста запалала яскравими вогниками – у супроводі вражаючих феєрверків та паперового шоу.

Усі відвідувачі парку мали змогу також насолодитися концертною програмою, яка продовжилася після відкриття Головної ялинки. Зокрема, під час свята свої виступи дарували: вокальний ансамбль «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» (керівник Ольга Гаврилюк); Зразковий ляльковий театр «Фантазія» Центру позашкільної освіти «Соняшник» (керівник Катерина Громадська); молодша група вокального гурту «Дитячі мрії» (керівник Ольга Гребінь); група вокального гурту «Дитячі мрії»; вокальний ансамбль «Kids sound» (керівник Наталія Бурлуцька); хор учнів 2-4 класів школи мистецтв №1 (керівник Інна Ситніченко); хор учнів 5-8 класів. Школа мистецтв №1 (керівник Марія Безкоровайна); Зразковий вокально-хоровий колектив «Співаночка» (керівник Леся Крижешевська. Школа мистецтв №1), а також музичний гурт зі Львова Tornado Brass Band.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Головна новорічна ялинка Білої Церкви запалила свої вогники!

Опубліковано: 23 грудня 2018 року