Конкурс малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая

21 грудня на льодовій арені КЗ БМР «Льодовий стадіон» відбулась церемонія нагородження переможців Конкурсу малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця.

Організатори конкурсу управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для  всіх». Захід відбувся за сприянням адміністрації та педагогічного колективу Центра творчості дітей та юнацтва «Соняшник», які проводили оцінювання малюнків.

Конкурс малюнку проводився у м. Біла Церква  з 3 по 19 грудня  2018 року.

У рамках конкурсу були розглянуті малюнки на тему «Зимовий спорт в м. Біла Церква» у різних стилях та техніці виконання.

У конкурсі взяли участь 103 учні 1-4 класів ЗОШ; вихованці ДЮСШ, клубів за місцем проживання, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, інших позашкільних установ м. Білої Церкви віком 6-10 років.

Церемонія нагородження найкращих юних художників міста зібрала повну трибуну льодової арени прихильників мистецтва та спорту.

Привітати усіх дітлахів зі святом завітав Святий Миколай, якого діти дружно викликали «Миколай-Миколай ти до нас завітай» та юні фігуристи вихованці КЗ БМР ДЮСШ «Зміна».

Нагородження під прикрашеною ялинкою проводили: начальник управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Петрик виконуюча обов’язки начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Вікторія Левіщенко, директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» В’ячеслав Веред, директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Фіналісти Конкурсу малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця були нагороджені дипломами та медалями, а переможці отримали ще кубки.

Фіналісти, призери та переможець конкурсу малюнку «Зимовий спорт

в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця

Прізвище, ім’я дитини

Вік

Навчальний заклад

Назва роботи

Коробко Марк

БСПМШ №16

Суворий бій за шайбу

Повшедна Софія

БСШ №9

Зимові розваги на ковзанці

Дубовик Тетяна

БЗШ №21

Спортивна сім’я

Фіналісти

Вознесенський Валерій

БСШ №9

Нехай лютує мороз – відбудеться лижний крос!

Лисенко Віталіна

БСЗШ №19

Веселі лисенята на лижах

Батура Євгеній

ЗОШ №17 «Барви» ЦПО «Соняшник»

Змагання на ковзанах

Німак Артур

«Барви» ЦПО «Соняшник»

Сніжний БАРС

Ковальова Софія

КЗБЦМР «Прометей»

Фігурне катання

Андрощук Вероніка

БНВО «Звитяга»

Позитив від катання на ковзанах

Юзефович Карина

Ми ліпили сніговика

Семида Домініка

БЗШ №20

Білоцерківська олімпіада з фігурного катання

Ліфенко Наталія

БНВО

ЗОШ №15-ДЮСОК

На ковзанах

Дзюман Тетяна

СЮН

Зимовим ранком

Ткаченко Анна

БЗШ №18

Зимовий спорт у Білій Церкві

Коваленко Катерина

БЗШ №22

Королева льодової арени

Адміністрація Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» зробила фіналістам подарунок – надала можливість безкоштовно покататись на ковзанах.

Виставку малюнків Конкурсу малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця можна переглянути на льодовій арені КЗ БМР «Льодовий стадіон» (м. Біла Церква вул. Молодіжна, 36.)

Конкурс малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая

Опубліковано: 22 грудня 2018 року