Гідні нагород

Перед початком пленарного засідання міської ради, яке відбулося 25 травня, міський голова Геннадій Дикий разом із заступником військового комісара-начальником відділу комплектування Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату Миколою Мусіком вручили високі державні нагороди за мужність і героїзм, проявлені під час проходження військової служби та виконання бойових завдань в зоні  проведення АТО.

Медаллю «Захиснику Вітчизни» був нагороджений військовослужбовець однієї з військових частин Олександр Островський.

Ряд військовослужбовців, загиблих в зоні АТО, було нагороджено посмертно.

Медаль «Захиснику Вітчизни», якою посмертно нагороджений  сержант Дмитро Павленко, передано його матері Ніні Павленко.

Орден «За мужність» ІІІ ст., яким посмертно нагороджений молодший сержант Максим Сломчинський, передано його матері Ларисі Сломчинській.

Орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ст., присвоєний загиблому старшому прапорщику Миколі Стадніку, передано його дружині Любові Стаднік.

Нагороди були  присвоєні згідно із Указами Президента України Петра Порошенко.

Гідні нагород

Опубліковано: 25 травня 2017 року