Фестиваль «Flagman Spinning Fest 2018»

28 жовтня у Білій Церкві, на березі р. Рось, відбувся Фестиваль «Flagman Spinning Fest 2018».

Організаторами фестивалю виступали управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», ТМ Flagman.

Щоб позмагатися з ловлі риби спінінгом з берега та помірятися величиною улову зібрались 17 команд любителів риболовлі з Білої Церкви та Білоцерківського району.

На церемонії нагородження заступник міського голови, депутат Київської обласної ради Олександр Поляруш та тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Вікторія Левіщенко вручили переможцям та призерам  фестивалю кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки.

Організатори змагань почастували учасників заходу українським борщем. А риба не постраждала, її випустили у річку.

Переможці та призери Фестивалю «Flagman Spinning Fest 2018»:

І місце –  команда ТРОФЕЙ

ІІ місце – команда RIVER ROS