Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з особливим святом для кожного білоцерківця – з Днем Міста!
Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас з особливим святом для кожного білоцерківця – з Днем Міста!
Біла Церква прекрасна, непередбачувана, гостинна, патріотична!
Кожен крок по її землі – крок у величну історію, крок у надзвичайну красу, крок у майбутнє.
Кожен погляд на неї – погляд у самісіньке серце України, у душу нашого народу, в очі прийдешнього. Кожен з нас дивиться на Білу Церкву як на свій дім, і якщо цей погляд не закінчується за межами квартири, будинку чи двору – місто розквітає. І саме від кожного з нас залежить – якою вона буде. Ми змінюємося, ми змінюємо Білу Церкву, ми створюємо місто нашого часу, ми даруємо їй наше піклування, нашу небайдужість, нашу турботу.
З днем народження, Біла Церкво!
Міський голова Геннадій Дикий