День народження Міста Добра – у колі друзів

07 вересня відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 986-ї річниці заснування міста Біла Церква.

Білоцерківці та почесні гості зібралися однією родиною, аби привітати одне одного з днем народження міста над Россю, розділити радісну мить святкування Дня народження прадавньої, але завжди молодої Білої Церкви.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий. Він наголосив, що Біла Церква завжди посідатиме особливе місце в душі кожного її жителя.

«Біла Церква – це перлина нашого міста, дендропарк «Олександрія», це виробничники різних галузей, які експортують свою продукцію до багатьох країн світу, це тисячі людей, завдяки яким наше місто відоме за його межами… Це військові 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців… Біла Церква – це люди… Сьогодні ми бачимо перспективи, знаємо, в яких напрямках нам потрібно розвиватися. І найголовніше – ми маємо той ресурс, завдяки якому ми можемо відкривати нові та відновлювати наявні об’єкти інфраструктури, забезпечувати комфорт для жителів нашого міста, в тому числі завдяки працелюбним людям, представникам бізнесу. Ми будемо пишатися нашим містом, робити все, аби в ньому жили наші діти й онуки, аби Біла Церква була найкращим містом для проживання. З Днем народження Білої Церкви!»

У рамках урочистостей Біла Церкву привітали її друзі, представники міст-побратимів. З міста Островець Свентокшиський (Польща) на свято завітали: Ярослав Горчинські – президент міста; Маржена Дебняк – міський віце-президент; Анна Недбала – міський секретар; Лукаш Дубец – директор департаменту комунальних послуг; Пьотр Дасіос – Президент Островєцького Товариства будівельної промисловості; Мірослав Заржицький.

Від міста Кременчук свої вітання Білій Церкві адресували: секретар міської ради Юрій Гриценко; директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник; начальник відділу соціально-культурних і міжнародних проектів КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Наталія Шацкіх.

Від імені Солом’янської районної державної адміністрації у м.Київ з вітальним словом виступив Валентин Матюхін – заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Київ державної адміністрації.

Серед почесних гостей були і представники Білоцерківського району: голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур та в.о. голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало.

У своїх виступах гості побажали Білій Церкві позитивних змін, розвитку та процвітання, а її жителям – міцного здоров’я, радості, дружного та комфортного проживання у рідному місті.

За традицією, доповненням до вітальних слів стали символічні подарунки.

Під час заходу присутні мали змогу насолодитися творчістю талантів Білої Церкви, які виступили зі своїми найкращими творчими дарунками. Зокрема це барабанщиці Білоцерківської школи мистецтв №6 духових інструментів (керівник – Олександр Вітенко); вихованці дитячо-юнацької спортивної школи товариства «Спартак» (керівник – Ірина Яцюк); команда екстремального виду спорту (керівник – Денис Кизим), артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського (художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков); зразкова студія сучасної класичної хореографії Fly (керівник – Ольга Мірошниченко); студентка Національної музичної академії України ім. П.Чайковського, солістка рок-опери «Моцарт»; випускниця Білоцерківської музичної школи №2 Наталія Чепченко; народна аматорська капела бандуристок «Україночка» Білоцерківської школи мистецтв №5 (керівники – Заслужений працівник культури України Раїса Томащук та Заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук); народний аматорський ансамбль «Оберіг» Білоцерківської музичної школи №3 (керівник – Ірина Афанащенко); зразкова літературна студія «Первоцвіт» та народний вокальний ансамбль «Співограй» ЦТДЮ «Соняшник» (керівник – Тетяна Яковенко та Ольга Гаврилюк) та ін.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти ЗМІ.

День народження Міста Добра – у колі друзів

Опубліковано: 08 вересня 2018 року