Допоможемо воїнам на передовій

Напередодні свята Нового року голови райдержадміністрацій та мери міст Київської області особисто доставлять військовим на передову матеріально-технічну допомогу.

Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган. Озвучену ініціативу Горгана очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом. Колону з гуманітарною допомогою очолить голова Київської обласної державної адміністрації . Від міста Біла Церква вантаж супроводжуватиме міський голова – Геннадій Дикий.

Як передбачається, 23 грудня колона гуманітарної допомоги від кожного району Київщини вирушить до Дніпра, звідки голови РДА доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.

Основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.

З метою організації збору даного вантажу та вирішення всіх технічних моментів щодо його доставки, 08 грудня в м.Біла Церква відбулася робоча нарада за участі  начальників ряду управлінь та відділів міської ради. Провів нараду міський голова Геннадій Дикий.

Він наголосив, що завданням міської влади є як найшвидше та якісніше  організувати збір коштів на придбання необхідних для 72-ї окремої механізованої бригади  допомоги. Наразі, наші військовослужбовці потребують генератор, тепловізор, електроінструменти, апарати мобільного  зв’язку, господарчі та канцелярські товари та ін.

Щоб в повному обсязі забезпечити придбання необхідних товарів буде проведена робота по залученню коштів та товарів від громадян. Міська влада звертається із проханням, до всіх небайдужих білоцерківців долучитися  та надати посильну допомогу. Пункт прийому гуманітарної допомоги  знаходяться в приміщенні К ПБМР «Тролейбусне управління» за адресою:м.Біла Церква, вул.. Леваневського, 135,а.  Додаткову інформацію можна дізнатися за тел..: 7-19-90.

Координаторами організації даних питань визначено керуючого справами виконавчого комітету міської ради Максима Свірського та заступника міського голови Сергія Пахольчука.

Перелік необхідних  речей наводимо нижче.

Потреби

42.  Електродрель

43.  Зйомник ;

44.  Пульвезатор ;