До України серце прихилю

Вже вкотре збирає талановитих школярів Білої Церкви міський конкурс самодіяльних поетів «До України серце прихилю», присвячений визначній даті – Дню Гідності й Свободи. Організатори конкурсу –управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Центр позашкільної освіти  та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник». Цього року у конкурсі взяли участь 27 шанувальників рідного слова – юних поетів 1 -11 класів Білоцерківських спеціалізованих шкіл №1, 9 та 12, Білоцерківських загальоосвітніх шкіл № 4, 5, 6, 7, 17, 18, спеціалізованої природничо-математичної школи №16, гімназії №2, ліцею «Білоцеркіський колегіум»,  Центру позашкільної освіти «Соняшник».

Директор ЦПО «Соняшник», голова журі поетичного конкурсу «До України серце прихилю», у своєму виступі відзначила, що твори, які автори представили на конкурс, засвідчують високий патріотизм юних білоцерківців, їх національну гордість, глибоке розуміння значимості подій на Майдані, захоплення мужністю й героїзмом захисників рідної землі на сході України, любов’ю до свого народу, рідного краю, його історії.

12 учасників стали переможцями конкурсу, серед них –Ліхачова Анна, Чубачкін Олександр, Коцюренко Діана, Кобринець Ангеліна, Говорун Аліна,  Козачок Катерина, Писаренко Євгенія, Чуприна Руслана, Гутник Анастасія, Осипенко Олександра, Онопрієнко Вікторія, Петришин Святослав.

Солісти народного вокального ансамблю «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» -Анна Яритик, Вікторія Забіло та Юлія Макаренко подарували юним літераторам чудові українські пісні.

На святі були  присутні Щербань Лариса Олексіївна – начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Нестерук Тамара Василівна –директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти, батьки школярів.

Урочисте дійство провели вихованці театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник» Мазун Андрій та Чернух Анастасія.

Ошатний, святково прибраний зал люб’язно надала учасникам конкурсу адміністрація КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

До України серце прихилю 191122

Опубліковано: 22 листопада 2019 року