День відкритих дверей в школі мистецтв №4

04 березня у місті Біла Церква в школі мистецтв №4 відбувся день «відкритих дверей» відділу образотворчого мистецтва, де навчається 149 учнів.

Такий захід кожен рік відбувається в різних школах області, і цього року, вперше, саме в школі мистецтв №4.

У ході заходу, в рамках засідання обласної секції образотворчого мистецтва, близько 15 викладачів з Київської області та нашого міста змогли ознайомитись з основними напрямами роботи школи, зокрема, відділу образотворчого мистецтва.

Цього дня були проведені відкриті уроки з історії образотворчого мистецтва викладачем Оленою Гайдаєнко, з методики викладання образотворчого мистецтва, на якому учні відділу, разом з викладачем Іриною Щербиною продемонстрували як робити декупаж пляшки. Майстер-клас використання прийомів традиційних народних промислів, у виконанні аплікації із соломки, провела викладач Катерина Соловська.

Також було представлено виставку робіт учнів та викладачів відділу (а саме: Ірини Шевченко, Вікторії Гуртовенко та Тетяни Матвієнко).

День відкритих дверей в школі мистецтв №4

Опубліковано: 05 квітня 2017 року