День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

08 вересня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників газової, нафтової та нафтопереробної промисловості України, а також 60-річчя Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства «Київоблгаз».

За дорученням міського голови Геннадія Дикого з професійним святом присутніх привітав його заступник Сергій Пахольчук: «Хочу висловити вдячність за ту працю, яку ви несете людям. Нафтогазова промисловість – це дуже складний механізм. Сьогодні свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності».

Під час заходу ряду працівників вручили подяки міністерства енергетики та вугільної промисловості України, грамоти Білоцерківської міської ради та грамоти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Присутніх вітали зі святом артисти Київського академічного обласного  музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, які виступили з концертними номерами.

У заході взяли участь: перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, начальник Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства «Київоблгаз» Ігор Савельєв та її працівники, представники громадськості та ін.

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Опубліковано: 08 вересня 2017 року