День міста подарував гумор, драйв і незабутні враження

Протягом святкування Дня міста, 16 вересня, цікаві дійства відбувалися на головній сцені, серед яких – дитяча концертна програма «Міста-побратими». Представники різних навчальних закладів міста виступили з творчими дарунками, присвяченими містам-побратимам Білої Церкви. Зокрема, ними є: місто Борісов (Республіка Білорусь), міста Островець Свентокшискі й Тарнов (Польща), місто Кременчук (Україна), місто Пухов (Словаччина), Солом’янська районна у м. Києві державна адміністрація (Україна), місто Бієло Полє (Чорногорія), місто Вільнюс (Литовська республіка), місто Ітеа (Греція).

Юні таланти Білої Церкви підготували творчі номери, в яких відображалися особливості кожного з міст і тієї країни, де вони розташовані.

На головній сцені міста виступили: переможниця дитячого «Слов’янського базару» у Вітебську, супер-фіналістка проекту «Голос Діти», представниця України на дитячому Євробаченні у Грузії в 2017 році Анастасія Багінська; учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «ЗОШ №15» – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб; хореографічний колектив «Суцвіття» (керівник – Наталія Тарасенко); хореографічний колектив школи мистецтв №5 «Ексклюзив» (художній керівник – Марина Вишнівська); зразковий ансамбль народного танцю «Рось» школи мистецтв №4 (керівники – Ігор та Ірина Максимови); учні Білоцерківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням слов’янських мов №1; Білоцерківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №9 та загальноосвітньої школи №20; народний ансамбль танцю «Ровесник» ЦТДЮ «Соняшник» (керівник – Валентина Нікітчук); естрадні виконавці Олена Гончар та Денис Мамрійчук.

Поблизу головної сцени відбувся показовий виступ ролерів – маленьких представників Дитячого спортивного  роликового клубу ARTROLLER.

У рамках фестивалю «Кубок Надросся» відбулася Народна Ліга Гумору. За головний кубок змагань між собою позмагалися команди з різних міст України – Кривого Рогу, Скадовська, Черкас, Ірпеня, Білої Церкви та м.Гомель Республіки Білорусь. Гарна порція добірного гумору підняла настрій білоцерківцям та гостям міста й подарувала багато позитивних емоцій.

Під час святкового вечора своїм драйвом та енергією присутніх заряджали реп-виконавець MSL та гурт Gooma. Незабутні враження залишили композиції у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound.

По завершенню концерту до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий, який, вітаючи усіх зі святом, висловив переконання, що спільними зусиллями влади і громади вдасться зробити Білу Церкву найкращим містом не тільки в Україні, але й у Європі. Побажав усім щастя, успіхів і всього найкращого, а головне – аби всі містяни пишалися тим, що є жителями Білої Церкви.

Потім відбувся запальний концерт гурту «Мотор’ролла», який став хедлайнером святкового дійства. Тут вже кожен міг не стримуватися, танцювати, підспівувати музикантам і відчувати ювілей міста над Россю на повну.

День міста подарував гумор, драйв і незабутні враження

Опубліковано: 17 вересня 2017 року