Білу Церкву відвідав очільник Київської області Олексій Чернишов

18 листопада Білу Церкву з ознайомчим візитом відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов. У ході візиту він побував на низці об’єктів економічного та соціального напрямків. Зокрема, ознайомився з роботою Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг», що за адресою вул. Шевченка, 69.

Дане приміщення було відкрито 20 липня 2018 року завдяки зусиллям міської влади та сприянню німецької благодійної організації «Хоф Шлютер». Нині центр обслуговує 2175 клієнтів, надає 93 послуги. У закладі працює 76 осіб. Крім того, нещодавно було відкрито нову філію територіального центру – на вул. В.Стуса, 34.

Протягом дня послугами кожного з відділень центру користуються різні категорії жителів Білої Церкви. Зокрема відділення денного перебування щодня відвідує близько 300 осіб; відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – близько 100 білоцерківців.

Зокрема на обліку в денному відділенні перебуває 718 осіб, у відділенні обліку безхатніх осіб – 45, відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 770; відділенні соціальної допомоги – 642 особи; інвалідів І, ІІ та ІІІ груп – 555 осіб (І групи – 127, ІІ – 266, ІІІ – 162 особи); одиноких – 597 осіб; самотніх – 718 осіб; осіб з руховою активністю різних ступенів: першої групи рухової активності (людина не потребує сторонньої допомоги) – 100 осіб; другої – 356; третьої – 516, четвертої – 356, п’ятої (пересування людини обмежується помешканням)  – 48 осіб.

Постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 1271 особа; дітей війни – 755; ветеранів праці – 1547; з числа сімей загиблих – 71; учасників бойових дій – 23; ветеранів військової служби – 5; вдів загиблих – 31; тимчасово переміщених осіб – 14; учасників Другої світової війни – 124. Клієнтів територіального центру, яку перебувають удома, обслуговують 43 соціальні працівники. Кожен працівник обслуговує по 12-15 таких осіб.

Олексій Чернишов ознайомився з низкою відділень територіального центру – безпосередньо під час їхньої роботи. Зокрема це гурток вивчення іноземних мов, де відвідувачі центру опановують англійську, німецьку, польську та українську мови; швейну майстерню, кабінет надання соціальних послуг, пункт видачі товарів, кабінет комп’ютерних курсів, гурток рукоділля, шаховий клуб «Дебют», спортивний зал, де проводяться заняття з йоги, кабінет перукарських та манікюрних послуг, центр допомоги особам, які перебувають вдома, пункт обігріву безхатніх осіб тощо. Свою творчість презентував аматорський хор «Берегиня».

Під час зустрічі очільник Київщини висловив вдячність керівництву та працівникам територіального центру за сумлінну працю та увагу, яку вони приділяють людям. Також відмітив, що приємно здивований уважним ставленням як міської влади, так і працівників центру, до осіб похилого віку, соціально незахищених категорій населення, наголосив, що таких закладів має бути більше.

У заході взяли участь: міський голова Геннадій Дикий, заступник міського голови Інна Новогребельська, в.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, директор Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг» Ірина Дога, представники громадськості, журналісти місцевих та регіональних ЗМІ та ін.

Білу Церкву відвідав очільник Київської області Олексій Чернишов

Опубліковано: 18 листопада 2019 року