Засідання виконавчого комітету

18 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час засідання було прийнято рішення про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Біла Церква, оформленого Протоколом №1 від 15 листопада 2019року, згідно якого переможцем конкурсу  з визначення виконавця  послуг з вивезення побутових відходів  на території м.Біла Церква  визначено приватне  акціонерне  товариство «КАТП-1028».

З протоколом конкурсної комісії та оціночною таблицею конкурсних пропозицій поданих учасниками можна буде ознайомитися на сайті  міської ради.

У ході засідання також було ухвалено низку опікунських питань та рішень щодо захисту майнових  та житлових прав дітей.

Засідання виконавчого комітету

Опубліковано: 18 листопада 2019 року