Бажаємо перемог на Олімпіаді

03 серпня в м.Біла Церква відбулася міська церемонія «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття XXXI Олімпійських ігор.

Ігри XXXI Олімпіади відбуватимуться з 05 по 21 серпня ц.р. у Ріо-де-Жанейро.

10 500 атлетів з 206 країн світу протягом 17 днів розіграють 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. Це будуть перші Ігри, які пройдуть у Південній Америці за всю 120-річну історію сучасних Олімпійських ігор.

У  складі  збірної команди України беруть участь чотири представники Білої Церкви: Сергій Будза, Назар Коваленко, Ігор Олефіренко та  Марк Падун .

В ході заходу від імені міського голови Геннадія Дикого білоцерківських олімпійців привітав секретар міської, в.о. міського голови  ради Борис Смуток, який наголосив, що четверо кращих спортсменів Білої Церкви будуть представниками Олімпійської збірної команди України із 24 спортсменів Київщини, і це є вагомим досягненням, адже в місті є багато професійних спортсменів, висококваліфікованих тренерів. Висловив слова вдячності тренерам за їх наполегливу працю у підготовці спортсменів високого рівня, побажав білоцерківцям-членам Олімпійської збірної команди України перемог.

Як підтримку від мешканців Білої Церкви на змаганнях олімпійцям було вручено прапори міста Біла Церква, а від голови Київської обласної державної  адміністрації спортсмени  отримали вишиті сорочки.

Присутні олімпійці урочисто підняли Державний Прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України.

Цього ж дня відбулася зустріч олімпійців, їх тренерів  та директорів спортивних закладів, де вони навчалися  з керівництвом міста. В ході зустрічі присутні вислови слова підтримки спортсменам, наголосили, що неодмінно вболіватимуть за них та побажали їм перемог. Особливі слова вдячності звучали на адресу тренерів.

Під час зустрічі також піднімалися питання щодо подальшого розвитку спорту в місті, популяризації його серед молоді та залучення їх до навчання в спортивні заклади, а також будівництва спортивних установ і майданчиків, які б давали можливість талановитим спортсменам розвиватися.

Присутні також обговорили питання щодо розгляду можливості забезпечення білоцерківських олімпійців житлом.

В заході взяв участь народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який наголосив, що участь у змаганнях такого високого рівня є вагомим досягненням спортсменів, побажав їм приїхати  з якомога більшою кількістю золотих медалей та  запевнив, що всіляко підтримуватиме спорт та спортсменів в Білій Церкві.

Для довідки:

Будза Сергій Володимирович

Майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики (спортивна ходьба), учасник ХХІХ та ХХХ Олімпійських ігор, срібний призер командного чемпіонату Світу зі спортивної ходьби 2016 року, учасник чемпіонату Світу, учасник чемпіонату Європи, срібний та бронзовий призер Кубків світу, срібний та бронзовий призер Кубка Європи, багаторазовий чемпіон України зі спортивної ходьби. Член Олімпійської збірної команди України  ХХХІ Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Тренери - Шевченко Олександр Миколайович , Шевченко Ірина Гаврилівна.

(змагання відбудуться 19.08.16р.,  спортивна ходьба, дистанція - 50км )

Коваленко Назар Вікторович

Майстер спорту України міжнародного класу, члену збірної команди України з легкої атлетики (спортивна ходьба), кавалер Ордену Данила Галицького,член комісії атлетів Федерації легкої атлетики України, учасник ХХХ Олімпійських ігор, учасник чемпіонату Світу та Європи, переможець Кубка світу, бронзовий призер Кубку світу, срібний та бронзовий призер Кубків Європи, срібний призер Всесвітньої універсіади 2013р., переможець Всесвітньої універсіади 2015р., рекордсмен України на 10000 метрів. Багаторазовий переможець чемпіонатів та Кубків України. Член Олімпійської збірної команди України  ХХХІ Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Тренери Коваленко Анна Юріївна , Мартинов Сергій Вікторович.

(змагання відбудуться 12.08.16р., спортивна ходьба, дистанція - 20км)

Олефіренко Ігор Олексійович

Майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики, срібний призер Чемпіонату Світу з кросу серед студентів, учасник чемпіонату Європи з марафонського бігу, учасник чемпіонату Європи з кросу, багаторазовий переможець чемпіонату України з марафону та бігу на 10000 метрів, призер  міжнародних марафонів Азії та Європи. Член Олімпійської збірної команди України  ХХХІ Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Тренер Романчук Сергій Іванович.

(змагання відбудуться 21.08.16р., марафонський біг, дистанція - 42км195м)

Падун Марк Павлович

Майстер спорту України з велосипедного спорту член збірної команди України з велосипедного спорту,  багаторазовий переможець чемпіонатів України з велоспорту (шосе,трек).

Переможець ІІ  та  бронзовий призер за сумою етапів міжнародної багатоденної гонки  UCI (кубок світу)

Тренери : Чмирук  Сергій Дмитрович, Чмирук Дмитро Архипович.

Опубліковано: 03 серпня 2016 року