Активне дозвілля для дітей, батьки яких є учасниками АТО

18 березня в КЗ БМР «Льодова арена» відбувся захід для дітей, батьки яких є учасниками АТО. Близько 100 дітей мали змогу безплатно відвідати 2-годинний сеанс катання на льоду, поспілкуватися та отримати позитивні емоції.

Організатор заходу – спеціалізоване формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей». Служба розпочала роботу в Білій Церкві відповідно до рішення № 285-17-VII, що було затверджене на 17 сесії Білоцерківської міської ради 29.09.2016 року.

Про роботу новоствореної структури розповів Дмитро Яценко, призначений керівником Служби 27 лютого ц.р. Дмитро Олександрович також є учасником АТО, добровольцем проходив службу у 28 ОМБр з вересня 2014 до вересня 2015 року, звільнився у званні лейтенанта, тож добре розуміє потреби та проблеми людей, які пройшли крізь пекло війни.

«У нашій базі – понад 1 тис. осіб: білоцерківців-учасників АТО, членів їх родин, а також загиблих. Питання, з якими звертається дана категорія жителів Білої Церкви до Служби, стосуються надання матеріальної допомоги, пільг на комунальні послуги, вирішення юридичних питань. Проте основний акцент у роботі Служби – надання психологічної допомоги (груп взаємопідтримки), координаційна та організаційна робота, співпраця з громадськими організаціями, підприємцями, волонтерами, структурними підрозділами міської ради. Продовжуємо напрацювання Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організовуємо різні заходи для учасників АТО та членів їх сімей. Усі ці заходи потрібні та дієві», - розповів Дмитро Яценко.

Слід зазначити, що відповідно до Положення, основними завданнями «Служби» є:

- здійснення соціальних, психологічних, юридичних та медичних заходів, спрямованих на організацію допомоги ветеранам, учасникам бойових дій, антитерористичної операції та членам їх сімей;

- організація співпраці з державними установами, благодійними та громадськими організаціями з метою соціального забезпечення ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей;

- здійснення соціальних заходів, спрямованих на організацію допомоги ветеранам, учасникам бойових дій, антитерористичної операції та членам їх сімей;

- здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень з метою соціального забезпечення ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей;

- організація та проведення заходів, спрямованих на відновлення та адаптацію ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей;

- здійснення культурно-просвітницької діяльності з метою створення здорового мікроклімату в родинах ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції;

- формування в суспільстві позитивного сприйняття учасників бойових дій.

Служба також може здійснювати прийняття звернень, листів та скарг від осіб, які є ветеранами, учасниками бойових дій, антитерористичної операції та від членів їх сімей.

Відповідно до покладених на неї завдань служба надає юридичні консультації та юридичну підтримку з питань оформлення соціальних пільг відповідно до вимог чинного законодавства України та видачі посвідчень учасника бойових дій; організовує надання медичної допомоги ветеранам, учасникам бойових дій, антитерористичної операції та членам їх сімей; координує та аналізує роботу телефонної «гарячої лінії»; координує роботу з вирішення інших проблемних питань щодо забезпечення першочергових потреб ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей; готує пропозиції до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо допомоги громадянам, які є ветеранами, учасниками бойових дій, антитерористичної операції та членами їх сімей; веде відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» загальний облік таких громадян.

Активне дозвілля для дітей, батьки яких є учасниками АТО

Опубліковано: 21 березня 2017 року