Робота над впровадженням системи електронного документообігу та наповнення нового офіційного сайту міської ради триває

20 березня в  м. Біла Церква відбулася робоча нарада стосовно організації інформаційного наповнення нового офіційного сайту Білоцерківської міської ради та провадження системи електронного документообігу в структурних підрозділах міської ради. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету  міської ради Максим Свірський.

Максим Свірський поінформував присутніх щодо основних етапів наповнення офіційного веб-сайту міської ради та розставив основні акценти на головних питаннях, що потребують вирішення найближчим часом з метою впровадженням системи електронного документообігу в управліннях та відділах міської ради.

В ході наради присутніми було обговорено ряд питань. Зокрема:

- проведення реєстрації та активізація даних структурними підрозділами міської ради на Єдиному веб-порталі відкритих даних;

- етапи створення вхідного документи при впровадженні системи електронного документообігу;

- інформаційне наповнення нового офіційного сайту міської ради;

- організаційні заходи щодо проведення е-декларування працівниками управлінь та відділів міської ради;

- ознайомлення із основними статтями та розділами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» працівників Білоцерківської міської ради та ін.

В заході взяли участь представники ряду управлінь та відділів міської ради.

Опубліковано: 21 березня 2017 року