90-річний ювілей центральної міської бібліотеки

08 грудня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річного ювілею центральної міської бібліотеки.

Від імені міського голови В.Савчука учасників заходу привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на важливому значенні функціонування бібліотек, адже вони в повному обсязі надають інформаційне забезпечення білоцерківців, відмітив важливість щоденного читання для виховання високоінтелектуальної особистості, формування культури сучасного читача.

В ході урочистостей заступник міського голови М.Антонюк подякував працівникам бібліотечної сфери за їх просвітницьку роботу та вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» завідуючій центральною міською бібліотекою Л.Чупак, а ряду працівників бібліотеки - подяки міської ради та її виконавчого комітету. В заході взяли участь начальник відділу культури і туризму міської ради П. Красножон, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 09 грудня 2011 року