Зустріч міського голови з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками

13 грудня в м. Біла Церква відбулася традиційна зустріч міського голови В.Савчука з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками.

Міський голова В.Савчук зазначив, що головним завданням міської влади в роботі з людьми, хворими на дану хворобу, є забезпечення їх необхідними медикаментами і створення належних умов для діагностування та реабілітації.

Наголосив на активній співпраці міської влади з громадськими організаціями, які опікуються даними питаннями, та обговорив можливість створення в Білій Церкві діабетичного центру.

48 дітям хворим на цукровий діабет,що проживають в місті була надана матеріальна допомога.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Н.Дудко, журналісти міських ЗМІ та ін.

Опубліковано: 13 грудня 2011 року