7 квітня - Всесвітній день здоров’я

Для будь-якої людини найцінніше – це його здоров’я. Нічого не може зрівнятися з цим даром, яким наділила нас природа. Проте, якщо ми не будемо берегти своє здоров’я, воно швидко втратиться. Аби привернути увагу громадськості до необхідності підтримки власного здоров’я, популяризації здорового способу життя був заснований Всесвітній день здоров’я, який відзначається щорічно 7 квітня.

Це свято стало традиційним із середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я присвячена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а саме - дню затвердження статуту цієї організації.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї нашої системи охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті, хто так чи інакше пов’язані з медициною обов’язком  професії і служби й надають медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує – найбільше  розуміють цінність здоров’я.

Профілактика та увага до нашого власного здоров’я є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів.

Опубліковано: 06 квітня 2017 року