378 річниця від дня народження гетьмана України Івана Мазепи

20 березня у с.Мазепинці Білоцерківського району відбулися урочисті заходи з нагоди 378-ї річниці від дня народження гетьмана України Івана Мазепи.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого секретар Білоцерківської міської ради Борис Смуток взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника гетьману Іванові Мазепі у с.Мазепинці.

«Іван Мазепа був першим українським гетьманом, який незмінно тримав гетьманську булаву протягом майже 22 років. Цей період характеризувався економічним розвитком України-Гетьманщини, стабілізацією соціальної ситуації, піднесенням церковно-релігійного життя та культури. Саме тому сучасники та нащадки казали: «Від Богдана до Івана не було у нас Гетьмана», – зазначив Борис Смуток.

У заході також взяли участь радник міського голови Микола Антонюк, начальник відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Олег Турій, учні БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області та ін.

378 річниця від дня народження гетьмана України Івана Мазепи

Опубліковано: 20 березня 2017 року