Освітяни Білої Церкви – «золоті» медалісти Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти –2017»

16-18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбу­лася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти –2017»,  організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

16 березня 2017 року відбулася церемонія її урочистого відкриття, у якій взяли участь і привітали учасників і гостей виставки  президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремінь,  голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Дмитрович Кремінь та директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Володимирівна Рудько.

Навчальні заклади Білої Церкви традиційно взяли участь у престижному освітянському форумі. Цьогоріч дипломи Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти –2017» отримали БСЗШ № 19 (директор Іщук В. В.), БЗШ № 6 (директор Верис Н. В.), БСШ № 9 (директор Усик І. В.), БСПМШ № 16 (директор Бабенко А. М.), БЗШ № 20 (директор Борисюк О. Д.), Станція юних техніків (директор Гордєй Л. А.), БНВО "Звитяга"  і Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга» (директор Гандрабура О. В., начальник Центру Дунаєва І. Л.).

Золоті медалі в конкурсних номінаціях вибороли Станція юних натуралістів (директор Мазун Ю. М.) та ЦТДЮ «Соняшник» (директор Гутник В. Д.).

Вітаємо освітян Білої Церкви з вагомими досягненнями і бажаємо нових злетів і перемог!

Опубліковано: 20 березня 2017 року