24.04 Відбулося засідання виконкому

24 квітня відбулося  засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.


Керівник управління регулювання земельних відносин прозвітувала про роботу із зверненнями громадян за І квартал ц.р.

У ході засідання члени виконавчого комітету взяли до відома звіт управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2018 року.

 

Доповідаючи питання в.о.начальника управління Олеся Борзак відмітила, що  кількість звернень громадян, які надійшли на розгляд до підрозділу за I квартал ц.р. , у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зменшилось зі 100 звернень (за І квартал 2017 року) до 52.

 

 

Серед піднятих громадянами питань найбільше було таких:

- виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква –15 звернень;

- виділення земельної ділянки для ведення садівництва  та для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква – по  1 зверненню;

- виділення земельної ділянки для ведення городництва за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква – 2 звернення;

- виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель учасникам антитерористичної операції за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква – 11 звернень;

- виділення земельної ділянки під розміщення малої архітектурної форми за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква – 2 звернення;

- виділення земельних ділянок для облаштування дитячого спортивного майданчика за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква - 1 звернення

- надання земельних ділянок у власність без погодження зовнішньої межі земельної ділянки із суміжними землекористувачами (землевласниками) – 4 звернення;

- надання інформації – 5 звернень;

- вирішення земельного спору між сусідами – 2 звернення;

- інші заяви щодо вирішення різних земельних питань – 8 звернень.

 

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, встановлюється необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. Земельні спори розглядаються у тижневий строк з дня подання заяви, за участю зацікавлених сторін. Результат рішення передається у триденний строк з дня його прийняття.

 

Зменшилась кількість заяв з приводу оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які були подані через управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради на вимогу Закону України «Про адміністративні послуги», за І квартал 2018 року відділом розглянуто 358 заяв (І кварталі минулого року було -367 заяв).


Членами виконавчого комітету було схвалено проект рішення міської ради «Про затвердження Програми оснащення вузлами комерційного обліку холодної води багатоквартирні житлові будинки у місті Біла Церква на 2018-2019 роки».

02 серпня  2017 року в Україні набув чинності Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», яким передбачається зобов'язання операторів зовнішніх інженерних мереж (тепломережі, водоканали) обладнати 100% житлових будинків побудинковими вузлами обліку (теплової енергії, води).

 

Згідно із положеннями цього нормативно-правового документа обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії має бути закінчено протягом одного року з дня набрання чинності Законом, тобто до 01 серпня 2018 року, теплої і холодної води - через 2 роки, тобто до 01 серпня 2019 року.

 

 

Передбачається, що витрати на обладнання багатоквартирних житлових будинків будинковими вузлами обліку, понесені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг в такому будинку шляхом сплати внеску за встановлення будинкового вузла обліку.

 

У місті Біла Церква, станом на день набрання чинності Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», комерційними (загальнобудинковими) засобами обліку холодної води обладнано 25% багатоквартирних будинків. У 75% багатоквартирних житлових будинках, приєднаних до зовнішніх мереж водопостачання, загальнобудинкові лічильники не встановлені взагалі або знаходяться у не робочому стані, що унеможливлює здійснення побудинкового комерційного обліку послуг з централізованого постачання питної води. Загалом у багатоквартирних житлових будинках міста Біла Церква необхідно замінити або встановити близько 600 засобів побудинкового обліку питної води.

 

Низький показник оснащення засобами обліку робить не можливою ефективну реалізацію заходів з економії водних ресурсів, які спрямовані головним чином на зменшення технологічних витрат та втрат води в системах централізованого питного водопостачання та внутрішньобудинкових системах централізованого постачання холодної води. Оснащення вузлами обліку споживачів питної води, в тому числі з використанням засобів вимірювальної техніки підвищеного класу точності, дозволить зекономити до ¾ необлікованих витрат питної води у внутрішньобудинкових системах та, як наслідок, скоротити обсяги споживання підприємствами питного водопостачання електричної енергії, необхідної для виробництва зекономленого обсягу води.

 

Заступник міського голови Валерій Гнатюк коментуючи дане питання наголосив, що наразі є два джерела, за рахунок яких можливе встановлення даних вузлів обліку: споживачі та міський або державний бюджети. Оскільки не має відповідних державних програм, фінансування за рахунок держаного бюджету – неможливе. Затверджена  Програма оснащення вузлами комерційного обліку холодної води багатоквартирні житлові будинки у місті Біла Церква на 2018-2019 роки дозволить, у разі  наявності коштів, спрямовувати їх на дані потреби.


26  травня в Білій Церкві відбудеться «Еко-Пікнік»

Рішення про проведення природоохоронної  акції  «Еко-Пікнік» в м. Біла Церква було підтримано членами виконавчого комітету.

 

Захід заплановано провести з метою пропагування охорони, ефективного використання природного фонду міста, відтворення його природних комплексів та об’єктів, створення умов для  ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони природних об’єктів, екологічного виховання дорослого та дитячого населення міста, реалізації екологічних програм.

 

 

Згідно із рішенням департаменту житлово-комунального господарства  міської ради доручено:

-         організувати та провести природоохоронну акцію «Еко-Пікнік» на території острова «Дитинство»  в м. Біла Церква 26  травня 2018 року;

-         розробити план – схему розміщення локацій,  забезпечити створення та розміщення рекламної та інформаційної продукції, атрибутики заходу та  запропонувати взяти участь у природоохоронній акції колективам учбових закладів міста, підприємствам, організаціям, установам, громадським організаціям, населенню міста;

-         спільно з відділом культури і туризму, управліннями освіти і науки міської ради та  з питань  молоді та спорту організувати проведення масових екологічних, розважальних та спортивних заходів на території острова «Дитинство» у рамках проведення «Еко-Пікніку».

 

Підприємствам торгівлі та громадського харчування, які будуть задіяні в проведенні природоохоронної акції «Еко-Пікнік», наголошено, що здійснювати свою підприємницьку діяльність на території острова «Дитинство» дозволяєтья виключно еко-продуктами, перелік яких визначається разом з департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

 

Відділу транспорту та зв’язку міської ради доручено внести зміни у діючу схему міських автобусних маршрутів на 26 травня ц.р. для перевезення пасажирів  до острова «Дитинство».


У цьому році вперше  відбудеться конкурс «Кращий екскурсовод міста Біла Церква»

У ході засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про затвердження Положення про міський  конкурс «Кращий екскурсовод міста Біла Церква» в рамках відзначення Дня міста Біла Церква.

 

Прийняти таке рішення було вирішено з метою стимулювання позитивних зрушень у підвищенні якості надання екскурсійних послуг та кваліфікованого рівня фахівців туристичного супроводу, сприяння підприємницьким, громадським ініціативам у популяризації туристичного потенціалу та поширенні інформації про місто Біла Церква через створення нових туристичних продуктів.

 

 

Відповідно до затвердженого положення про міський конкурс основними його завданнями є:

-популяризація екскурсійно-туристичних можливостей Білої Церкви та висвітлення привабливості об’єктів історико-культурної спадщини міста, як туристичної перлини Київщини;

-збільшення чисельності в’їзного та внутрішнього туризму на основі мережі туристичних маршрутів.

 

Заплановано, що конкурс проводиться з травня по вересень 2018 року у три тури:

·           І тур – подання заяви про участь та конкурсної документації (до 31 травня).

·           ІІ тур – перегляд презентацій оглядових екскурсій міста Біла Церква та визначення переможців (до 31 липня).

·           ІІІ тур – урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу з представлення оглядової екскурсії містом (до Дня міста Біла Церква).  

 

У конкурсі можуть брати участь суб'єкти екскурсійної діяльності (туристичні організації), в т.ч. екскурсоводи, які працюють як фізичні особи-підприємці, а також екскурсоводи-початківці, у т.ч. учнівська та студентська молодь.

 

Рішенням також затверджено склад журі міського конкурсу «Кращий екскурсовод міста Біла Церква».


Рішення щодо  покращення перевезень пасажирів

Під час засідання було внесено зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 березня 2018 року №110 «Про затвердження Типового договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м.Біла Церква».

 

 

 

 

 

Даним рішенням Типовий договір доповнений підпунктом таким змістом:

«забезпечити обслуговування маршруту транспортними засобами, що мають за конструкцією min-двоє дверей для входу/виходу пасажирів, min-кількість  місць для перевезення сидячих пасажирів – 22 (крім транспортних засобів > автобусних маршрутів №2, №3).

 

Внесені зміни спрямовані на покращення рухомого складу автобусних маршрутів та, відповідно, підвищення якості надання послуг з перевезень пасажирів.

 

Другим рішенням, яке стосувалося пасажирських перевезень – були внесені  зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 31 січня 2018р. № 61 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Біла Церква».

 

Рішенням доручено відділу транспорту та зв’язку міської ради оголосити конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Біла Церква  №2, №3, №4, №5, №11, №13, №16, №17, №17А, №18, № 19, №21, №25 на 30 травня ц.р.

 

Коментуючи необхідність перенесення конкурсу міський голова Геннадій Дикий відмітив, що наразі ще відсутні роз’яснення до Постанови Кабінету Міністрів України, яка врегульовує питання  пасажирських перевезень.


Інші питання, що були розглянуті під час засідання:

-внесено зміни до Статуту КП БМР «Муніципальна варта», які спрямовані на посилення правових підстав здійснення статутних завдань підприємства;

-затверджено Порядок організації договірної роботи;

- схвалено проект рішення міської ради «Про надання годи на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква газопроводів  та споруд від ОСББ «ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА 37»;

- внесено зміни до додатку 22 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 липня 2017 року №246 «Про затвердження положень та складів колегіальних органів, до компетенції яких віднесено вирішення питань соціального захисту населення»;

- розглянуто ряд опікунських питань, з яких прийняті відповідні рішення


Опубліковано: 24 квітня 2018 року
Поділитися