16-й Чемпіонат України з велоспорту серед ветеранів

05 липня в м.Біла Церква відбулося урочисте відкриття 16-го Чемпіонату України з велоспорту серед ветеранів.

В ході урочистого відкриття чемпіонату присутніх ветеранів велоспорту привітав та побажав їм і в подальшому приймати активну участь у спортивних змаганнях начальник управління з питань фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації В.Стеценко і вручив трьом активістам почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації.

Присутні також отримали вітання та напутні слова від заступника міського голови В.Гнатюка, президента федерації велоспорту України Б.Іванова та ін.

В чемпіонаті візьмуть участь близько 160 ветеранів велоспорту із 22 областей України та Росії, Казахстану, Естонії і Білорусі.

В заході взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту В.Матвієць, заслужений тренер України, голова комісії ветеранів Федерації велоспорту України М.Курафєєв, представники громадськості та ЗМІ міста.

Опубліковано: 06 липня 2012 року