День родини

06 липня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня родини, який відзначається в Україні вперше, відповідно до Указу Президента України №1209/2011 від 30 грудня 2011року.

Від імені міського голови В.Савчука учасників заходу привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка наголосила на тому, що основою будь-якого суспільства є сім’я та зазначила, що одним із найважливіших завдань для міської влади є турбота про білоцерківські сім’ї. Побажала ювілярам міцного здоров’я і довголіття та вручила подяки міської ради з цінними подарунками 8-ом подружжям міста, які в 2012 році святкують «золоте» та «діамантове» весілля.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сімї та молоді міської ради О.Д.Литвинчук , представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 липня 2012 року