15.01 Відбулося засідання виконкому міської ради

15 січня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.   


Затверджено нові тарифи на пасажирські перевезення

Під час засідання члени виконкому прийняли два рішення, що стосувалися тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та на проїзд у міському електричному транспорті.

Так, проект рішення про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування було підготовлено відповідно до подання відділу транспорту та зв’язку міської ради, листів від керівників підприємств-перевізників: публічного акціонерного товариства “Білоцерківський автобусний  парк”, комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНССІТІ», приватного підприємства “КАН””, малого приватного підприємства  «Діліжанс», товариства з обмеженою відповідальністю  «Епітранс». Причина перегляду тарифів виникла  у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, з метою забезпечення необхідного рівня безпеки та якості послуги міських пасажирських перевезень.

 

Доповідаючи питання, начальник відділу транспорту та зв’язку міської ради Олена Шевченко наголосила, що проекти рішень пройшли відповідні процедури як регуляторні акти. Щодо розгляду можливості підняття даних тарифів  було проведено ряд нарад, зустрічей за участю громадськості, на яких керівників  автотранспортних підприємств поінформували про причини потреби перегляду рівня тарифів на  пасажирські  перевезення, а білоцерківці мали змогу отримати відповіді на питання щодо  виконання перевізниками зобов’язань по наданню якісних послуг, інвестиційних зобов’язань щодо оновлення рухомого складу та ін.

За словами начальника відділу транспорту та зв’язку міської ради,  причинами перегляду  вартості проїзду обох рішень є збільшення розміру мінімальної заробітної плати, витрат на дизпаливо, бензин, паливно-мастильні, ремонтні матеріали тощо.

Невідповідність собівартості перевезень пасажирів діючому тарифу ставить під загрозу стабільність забезпечення населення міста даними послугами та могло призвести до погіршення обслуговування транспортних засобів; ускладнення ситуації з безпекою дорожнього руху; невиконання інвестиційних зобов’язань з оновлення рухомого складу; порушення графіків руху.

Отож, відповідно до рішення, тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування буде встановлено у розмірі 7,00  грн.

Міський голова Геннадій Дикий зауважив, що перевізники мають чітко дотримуватися конкурсних умов, безоплатно перевозити 21 пільгову категорію населення без обмежень та оновлювати рухомий склад відповідно до інвестиційних зобов’язань. У разі, коли ці вимоги будуть порушуватися – розриватимуться договори.

У разі порушення прав пільгових категорій -  білоцерківці повинні звернутися до профільного відділу та чітко вказати номер маршруту, номерний знак транспортного засобу, прізвище водія, який вчинив порушення (ці дані знаходяться у салонах автобусів).

Другий проект  рішення – про тариф на проїзд у міському електричному транспорті було розроблено після розгляду звернення КП БМР «Тролейбусне управління».

Причиною перегляду  вартості проїзду також є збільшення розміру мінімальної заробітної плати, витрат на електроенергію, запчастини і матеріали тощо.

Так, рішенням буде встановлено тариф на проїзд у міському електричному транспорті при купівлі разового квитка:

- у водія  (кондуктора) –  5,0 грн;

 - у стаціонарній касі - 4,0 грн;

- з використанням мобільного додатку  - 4,5 грн.

У разі використання  пластикової безконтактної картки при одноразовому придбанні поїздок тариф на проїзд у міському електричному транспорті буде таким:

- 1-20 поїздок – по 3,0 грн/поїздка;

- 21-40 поїздок – по 3,0 грн/поїздка, із зарахуванням 2-х безкоштовних поїздок;

- 41-60 поїздок – по 3,0 грн/поїздка, із зарахуванням 5-х безкоштовних поїздок;

- 61-80 поїздок – по 3,0 грн/поїздка, із зарахуванням 8-ти безкоштовних поїздок;

- 81-100 поїздок – по 3,0 грн/поїздка, із зарахуванням 14-ти безкоштовних поїздок.

Економічно обґрунтований тариф для здійснення компенсаційних виплат за перевезення пільгових  категорій  населення встановлено в розмірі  5,0 грн.

Проїзний квиток, терміном на 1 місяць, на проїзд  у міському електричному транспорті коштуватиме:

- для громадян – 140,0 грн;

- для студентів денної  форми навчання – 70,0 грн/ за електронними студентськими квитками – 60,0 грн;

- для  учнів загальноосвітніх шкіл –  40,0 грн/ за електронними учнівськими квитками – 30,0 грн.

Датою початку місяця вважатиметься дата  першої валідації (використання картки).

Вартість одноразової застави за користування пластиковою безконтактною карткою встановлено  в розмірі 20 грн. Кошти одноразової застави повертаються при поверненні пластикової безконтактної картки.

Обидва  рішення наберуть чинності  з 01 лютого 2019року .

Детальніше обговорення даних питань можна переглянути тут.


Затверджено загальну схему зупинок громадського транспорту

Членами виконкому було ухвалено рішення про затвердження схеми розміщення зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту міста Білої Церкви.

Рішення розроблено з метою удосконалення  транспортної інфраструктури міста, поліпшення  умов  дорожнього руху  та транспортного обслуговування  населення,   облаштування зупинок громадського транспорту відповідно до європейських норм ( відстань між зупинками- 400-500 м),  на них будуть встановлені зупинкові комплекси та павільйони очікування.

Варто наголосити, що за  результатами  проведеної  інвентарізації  місць посадки і  висадки  пасажирів громадського транспорту в місті відтепер обліковується 350 місць посадки і висадки пасажирів із яких :

- 26 зупинок облаштовані сучасними скляними павільйонами  очікування;

- 46 зупинок обладнані  (лавкою та навісом);

- 53 зупинки – в місцях  великих  пасажиропотоків  потребує облаштування павільйонами очікування;

- 14 кінцевих зупинок  потребують облаштування зупинковими комплексами.


Інші питання, розглянуті під час засідання

-затверджено новий склад робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота»;

-затверджено новий склад комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні до отримання жилі приміщення окремим категоріям громадян;

-розглянуті рішення про деякі питання щодо квартирного обліку; про присвоєння адрес земельним ділянкам; про розгляд заяв від  фізичних та юридичних осіб щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами з яких були прийняті відповідні рішення.

 - також були розглянуті опікунські питання та рішення щодо захисту майнових  та житлових прав дітей.


Опубліковано: 15 січня 2019 року
Поділитися