Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення міської ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» з метою упорядкування роботи Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів із забезпечення запитувачів публічною інформацію, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та  її  виконавчі органи, та Порядку відшкодування цих витрат».

Проєкт регуляторного акта передбачає встановлення розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчі органи, а також затверджує Порядок відшкодування цих витрат.

Розробником проєкту регуляторного акта є організаційний відділ Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, org.bmr@gmail.com.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та в організаційному відділ Білоцерківської міської ради.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються в друкованому або електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, телефон/факс 5-32-32 з 9-00 до 17-00 щодня (крім суботи та неділі).  E-mail: org.bmr@gmail.com.


Опубліковано: 24 жовтня 2019 року
Поділитися