Онлайн та СМС інформування
Події міста на вашому пристрої
Графік руху автобусів загального користування на День молоді - 27.06.2021 р.
Маршрут |
Відправлення з кінцевих зупинок |
Відправлення з кінцевих зупинок |
№6См. Біла Церква –с. Сидори(с. Володимирівка, с. Дрозди,с. Мазепинці) |
м. Біла Церква |
с. Сидори |
з вул. Лісової: 6-30; 9-30; 13-10; 16-30; 23:00вул. Ярмаркова: 6-00; 7-50; 10-50; 14-30; 17-40 |
вул. Ярмаркова:6-45; 9-00; 12-00; 15-30; 18-30вул. Лісова :7-30; 10-40; 14-30; 17-40; 00-00 |
|
с. Володимирівка |
с. Володимирівка |
|
до вул. Ярмаркова:З села: 7-10; 12-20; 18-509-20; 15-50;до вул. Лісової:7-50; 11-00; 14-50; 18-00; 00-30 |
||
с. Дрозди |
с. Дрозди |
|
до вул. Ярмаркова:6-53; 9-08; 12-08; 15-38; 18-38до вул. Лісової:7-38; 10-48; 14-38; 17-48; 00-20 |
||
с. Мазепинці |
с. Мазепинці |
|
до вул. Ярмаркова:6-49; 9-04; 12-04; 15-34; 18-34до вул. Лісової:7-34; 10-44; 14-34; 17-44; 00-10 |
||
№19 Гм. Біла Церква –с. Терезине(с. Вільна Тарасівка, с. Гайок) |
м. Біла Церква |
с. Терезине |
Залізнична станція «Роток»:5-55; 7-08; 7-45; 14-55; 18-15; 23-00вул. Ярмаркова:7-10; 10-20; 12-00; 13-30; 16-30; 20-10 |
7-10; 7-50; 8-00; 9-00; 11-20; 12-55; 14-30; 16-10; 17-25; 19-30; 21-05; 00-15 |
|
с. Вільна Тарасівка |
с. Вільна Тарасівка |
|
7-03; 7-55; 8-53; 11-12; 12-48; 14-22; 16-03; 17-17; 19-23; 21-00; 00-05 |
||
с. Гайок |
с. Гайок |
|
6-55; 8-45; 15-55; 19-15; 00-00 |
||
№11См. Біла Церква –с. Глушки(с. Храпачі,с. Скребиші) |
м. Біла Церква |
с. Глушки |
вул. Ярмаркова:6-00; 7-30; 10-30; 13-00; 14-20; 17-20ж /м Таращанський6-20; 9-10; 11-40; 15-40; 18-00; 23-00 |
ж /м Таращанський:7-40; 10-50; 13-20; 17-10; 19-30; 00-20вул. Ярмаркова:7-10; 8-40; 11-40; 14-00; 15-20; 18-20 |
|
с. Храпачі |
с. Храпачі |
|
ж /м Таращанський:7-30; 10-40; 13-10; 17-00; 19-20; 00-10вул. Ярмаркова:7-00; 8-30; 11-30; 13-50; 15-10; 18-10 |
||
с. Скребиші |
с. Скребиші |
|
ж /м Таращанський:7-20; 10-30; 13-00; 16-50; 19-10; 00-00вул. Ярмаркова:6-50; 8-20; 11-20; 13-40; 15-00; 18-00 |
||
№22Тм. Біла Церква – с. Томилівка |
м. Біла Церква |
с. Томилівка |
вул. Ярмаркова: 6.00; 8.00; 11.30; 14.30; 17.30; 19.10Автомагістраль Київ – Одеса (Одеська траса): 6.15; 8.15; 11.45; 14.45; 17.45; 19.25№22Т Гайок: 17.00; 23.00пл. Перемоги: 17.07; 23.07вул. Вокзальна: 17.14; 23.14пл. Соборна: 17.21; 23.21вул. Ярмаркова: 17.30; 23.30ПК «Росава»: 17.45; 23.45 |
6.45; 8.40; 12.50; 15.10; 18.20; 19.50; 00.20 |
|
№4Шм. Біла Церква – с. Шкарівка |
м. Біла Церква |
с. Шкарівка |
вул. Ярмаркова: 5-40; 6-30; 7-00; 7-30; 8-30; 9-20(через вул. Ватутіна); 10-10; 12-00; 13-00; 14-00; 15-10; 16-00; 17-10; 18-20; 19-30№4Ш З пл. Перемоги: 7.33; 20.00; 23.00вул. Вокзальна: 7.42; 20.09; 23.09пл. Соборна: 7.49; 20.16; 23.20Житл. масив Таращанський: 7.55; 20.22; 23.30 |
6-00; 6-50; 7-20; 7-50; 8-50; 9-40(через вул. Ватутіна): 10-30; 12-20; 13-20;14-20; 15-30; 16-20; 17-30; 18-40; 19-50; 23.40(через вул. Ватутіна): 23.50До пл. Перемоги: 8.20; 20.40 |
|
№ 16Гм. Біла Церква – с. Городище(с. Глибічка, с. Пилипча) |
м. Біла Церква |
с. Городище |
вул. Ярмаркова: 5.50; 6.00; 7.20; 8.20; 9.40; 10.50; 13.00; 14.15; 15.45; 16.30; 17.45; 19.00;вул. Ярмаркова: 23.20пл. Соборна: 23.30Житл.масив Піщаний: 23.40 |
6.40; 7.05; 7.55; 9.00; 10.20; 11.30; 12.10; 13.40; 14.55; 16.25; 17.10; 18.50; 19.40; 00.00 |
|
с. Пилипча |
с. Пилипча |
|
6.57; 7.15; 8.05; 9.10; 10.30; 11.40; 13.50; 15.05; 16.35; 17-20; 19.00; 19.50; 00.10 |
||
с. Глибічка |
с. Глибічка |
|
7.20; 7.25; 8.15; 9.20; 10.40; 11.50; 14.00; 15.15; 16.45; 17.30; 19.10; 20.00; 00.15 |
||
№ 26м. Біла Церква – с. Піщана |
м. Біла Церква |
с. Піщана |
вул. Ярмаркова:6-00; 7-40; 10-20; 12-40; 15-00; 17-40;19-30; 20-40; 22-10; 23-30 |
вул. Зелена: 6-25; 8-05; 10-45; 13-25; 15-25; 18-05; 19-55; 21-05; 22-35; 23-55вул. Замкова: 6-40; 8-20; 11-00; 13-15; 15-40; 18-20; 20-10; 21-20; 22-50; 00-10 |
Опубліковано: 22 червня 2021 року
Поділитися