27.05.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.
Відбудеться: 27 травня
| 12:00
27 травня
| 12:00

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу щодо видів економічної діяльності КВЕД Комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа".
  2. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради "Комунальник" на 2024 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року №4985-48-VIII, шляхом викладення її у новій редакції.
  3. Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради "Комунальник".

Різне.