27.05.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек
Відбудеться: 27 травня
| 11:00
27 травня
| 11:00

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до договору про спільну діяльність (без створення юридичної особи) від 29 червня 2023 року та укладення додаткової угоди.

2. Про визначення балансоутримувача дитячого майданчика.

3. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від міст Люнербург, Брауншвейг Федеративної Республіки Німеччина майна.

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади від Товариства з обмеженою відповідальністю «МЖК-БУД БЦ» майна.

5. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори №7 на баланс Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради нерухомого майна.

Різне.