14 Оголошено добір на вакантні посади головного управління ПФУ у Київській області

ДОБІР НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ!!!

Головний спеціаліст відділу захисту інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків, 2)

Посадові обов’язки: забезпечення захисту інформації та адміністрування комплексу засобів захисту вузла в інформаційно-комунікаційній системі. Здійснення контролю стану безпеки інформації, аналіз випадків порушення стану безпеки та здійснення заходів щодо мінімізації наслідків інцидентів безпеки із дотриманням законодавства про захист інформації. Здійснення виконання функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту, криптографічного захисту інформації та дотримання політики безпеки при використанні засобів криптографічного захисту інформації.

Кваліфікаційні вимоги: наявність вищої освіти за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за напрямом інформаційних та комп’ютерних технологій.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 13633 грн, надбавки, доплати, премії.

Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем

управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робочі місця:

м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків, 2;

м. Київ, вул. Вишняківська, 2А;

м. Славутич, Центральна Площа, 7,

м. Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 6)

Посадові обов’язки: забезпечення ведення та супроводження інформаційно-аналітичних систем; забезпечення формування аналітичних та звітних даних інформаційно-аналітичних систем; проведення інформаційно-роз’яснювальної та методологічної роботи з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, функціонування інформаційно - аналітичних систем, організації надання адміністративних послуг, захисту інформації.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 11855 грн, надбавки, доплати, премії.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг (робоче місце - м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків, 2)

Посадові обов’язки: прийом та підготовка документів для призначення (перерахунку) пенсій, переведення з одного виду пенсії на інший вид пенсії, для виплати допомоги на поховання пенсіонера, поновлення виплати пенсії особам з числа колишніх військовослужбовців та членів їх сімей, які мають право на пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та відпрацювання прийнятих заяв в установлені терміни. Формування та ведення пенсійних справ, забезпечення їх обліку та зберігання.

Кваліфікаційні вимоги: наявність вищої освіти за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 11855 грн, надбавки, доплати, премії.

Інженер з охорони праці сектору з питань охорони праці та цивільного захисту (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків, 2)

Посадові обов’язки: організація, здійснення та контроль заходів з охорони праці, спрямованих на створення безпечних умов праці, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням, аваріям у процесі трудової діяльності, захист працівників, майна і територій від надзвичайних ситуацій та подій.

Кваліфікаційні вимоги: наявність досвіду роботи у сфері охорони праці та цивільного захисту не менше 2 років.

Умови оплати праці: заробітна плата від 12000 до 17000 (залежить від розміру надбавок, доплат, премій)

Особа, яка бажає взяти участь у доборі на вакантні посади, подає резюме на електронну адресу: gupfupersonal@ukr.net

Термін прийому резюме до 25 липня 2024 року.

Докладніше про умови призначення на посади:

Опубліковано: 15 липня 2024 року