13 Мінсоцполітики спільно з УВКБ ООН та БФ "Право на захист", запускають проєкт "Таємний покупець" у Пенсійному фонді України

Немає, певно, українця, який раніше чи пізніше не мав би скористатися послугами Пенсійного фонду. Тому прагнемо, щоб послуги, яка надає розгалужена мережа відділень фонду, були доступними і якісними.

Для цього, спільно з ПФУ, запускаємо проєкт “таємний покупець” у відділеннях Фонду по країні. Він дозволить виявити недоліки, що існують в обслуговуванні громадян, та, завдяки цьому, – вдосконалити процедури роботи Фонду.

Хочемо забезпечити, аби громадянам, які звертаються до відділень Пенсійний фонд України, було зручно і комфортно отримувати відповідні послуги, а рівень клієнтського сервісу був якомога вищим.

Щоб забезпечити комплексний збір даних, моніторинг охопить 20 областей країни та м.Київ, буде проведено опитування отримувачів послуг ПФУ. Окрім призначення пенсій та надання субсидій, опитування стосуватиметься процедури підтвердження особи, використання онлайн-сервісів, доступу до державних соціальних виплат та ін.

Щиро вдячні партнерам, за допомогою яких реалізовуватиметься проєкт, – УВКБ ООН, UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та БФ Право на захист.

Опубліковано: 15 липня 2024 року