Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

На обліку управління соцстраху Київщини перебувають 187,9 тис. страхувальників

Станом на 01 січня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебувають 187,9 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 77,59 тис. (41,3%), фізичні особи-підприємці 110,24 тис. (58,67%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03 відсотка). Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників збільшилась на 6,2%, кількість юридичних осіб збільшилась 3,7%, кількість фізичних осіб-підприємців збільшилась на 7,9%, фермерських господарств – на 2 відсотки.

Минулоріч працівники управління провели 519 планових перевірок страхувальників. Крім того, проведено 674 позапланові перевірки щодо правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду. Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість проведених планових перевірок збільшилась на 0,97%, а позапланових – на 72,8 відсотка.

За результатами цих перевірок до 582 страхувальників застосовані фінансові санкції за недотримання порядку використання страхувальником страхових коштів Фонду на суму 3243,06 тис. грн, у тому числі: суми неприйнятих до зарахування витрат за соціальним страхуванням – 2162,04 тис. грн, штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування – 1081,02 тис. грн, пеня – 0,3 тис. гривень.

З початку року на доходний рахунок управління надійшло 17271,2 тис. грн, з них: суми неприйнятих до зарахування витрат за соціальним страхуванням – 2987,9 тис. грн, штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування – 1076,8 тис. грн, пеня – 0,19 тис. грн, адміністративні штрафи – 88,49 тис. грн, капіталізовані платежі – 13014,12 тис. грн, заборгованість минулих років по страхових внесках – 41,1 тис. грн, претензії за необґрунтовано видані листки непрацездатності – 62,6 тис. грн та інші надходження.

Значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до Фонду по управлінню виконавчої дирекції Фонду у Київській області станом на 01 січня цього року мають такі страхувальники: ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод», ВАТ «Згурівський бурякорадгосп», Миронівське будівельно-монтажне управління, ВАТ «Ремонтно-будівельне управління», ДП «Сільськогосподарське підприємство «Нива», ВАТ «Фастів-авто».

Опубліковано: 22 лютого 2022 року