Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Георгій Галиць зустрівся з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

Прес-реліз від 12.01.2022 р.

 

Георгій Галиць зустрівся з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

Сьогодні, 12 січня, відбулася робоча зустріч в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики України Миколою Хобзеєм. У зустрічі взяли участь також заступники начальника управління Петро Рева та Людмила Зуб.

Під час зустрічі окреслено основні напрямки співпраці в цьому році, зокрема, щодо можливостей забезпечення потреб потерпілих на виробництві Київщини технічними засобами реабілітації.

Минулоріч обласне управління забезпечило 63 особи технічними засобами реабілітації (протезами та ортопедичним взуттям) на загальну суму 1876203 гривні в тому числі Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством 18 потерпілих на суму понад 560 тис. гривень, з них тільки 9 потерпілим виготовлені протези.

Нагадаємо, що Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство - одне з найстаріших протезно-ортопедичних підприємств в Україні і є провідним у галузі, стабільно займаючи лідируючі позиції на ринку протезно-ортопедичних виробів.

Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство має потужну матеріально-технічну базу, оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовити протезно-ортопедичні вироби за новими прогресивними технологіями із застосуванням закордонних та вітчизняних комплектуючих провідних виробників. Серед інших, це виробники Німеччини (OttoBock), Сполучених штатів Америки (Freedom Innovations, TouchBionics), Японії (Swan, Nabtesco). Окрім того, на підприємстві функціонує сервісний центр, що надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування технічних засобів реабілітації.

 


Опубліковано: 14 січня 2022 року
Поділитися