Безпека кожного з нас залежить від нас самих

Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами та ознайомлювати їх із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, з метою запобігання травмування та загибелі населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники Білоцерківського районного управління постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення району. Під час заходів особливу увагу звертають на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Зауважують, що всі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети ні в якому разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати.

Фахівці ДСНС наголошують, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити відповідні органи. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці, які пройшли відповідну підготовку та мають навички роботи. Окрім цього, спілкуючись з громадянами, фахівці Служби порятунку закликають дорослих приділяти належну увагу навчанню дітей мінній безпеці. Адже від цього залежить життя та здоров’я малечі.

Опубліковано: 04 липня 2023 року