Безпека абітурієнтів-головне при проведенні вступних випробувань!

Цьогоріч у зв’язку з воєнним станом для вступу у виші абітурієнти будуть проходити національний мультипредметний тест, окрім технічних та організаційних питань, які потребують вирішення у зв’язку з проведенням тесту, особливе знаення має питання безпеки усіх учасників заходу.

Тому, з  метою створення передумов для належного проведення у 2023 році вступних випробувань працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено комісійні профілактичні огляди місць проведення вступних випробувань (тимчасових екзаменаційних центрів, пунктів тестування) в Білоцерківському районі.

В ході заходів працівники ДСНС перевірили стан евакуаційних шляхів та виходів, утримання електрообладнання, зовнішнє водопостачання, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння об’єктів. Особливі увагу звернули на наявність в закладах освіти укриття.

Провідний інспектор Білоцерківського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області