Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Оперативники упродовж години затримали крадія.

Оперативники упродовж години затримали крадія. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 36-річний місцевий мешканець.

До Білоцерківського відділу поліції звернувся житель міста Біла Церква та заявив, що невідомі особи пошкодили двері підсобного приміщення та викрали звідти його особисті речі.

Менше години знадобилося Білоцерківським оперативникам на пошуки крадія. 36-річного  чоловіка, який неодноразово в минулому був засуджений за крадіжки затримали за місцем його проживання в місті Біла Церква. Все викрадене майно – болгарки, перфоратори, туристичне обладнання та велосипед на загальну суму 13600грн було вилучено слідчими під час огляду у нього в квартирі.

Працівники поліції затримали чоловіка в порядку ст.208 КПК України. За фактом крадіжки слідчі відкрили кримінальне провадження та повідомили йому про підозру. Згодом в суді йому обрали міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Наразі поліцейські перевіряють правопорушника на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території міста та Білоцерківського району. Тривають слідчі дії.

Інспектор Білоцерківського ВП

Оксана Барковська